Macham już ręcznikiem od...

Dwóch lat

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Jeżeli chodzi o zapachy to cały czas mi się zmienia :) To zależy od muzyki, tematu seansu, nastroju dopiero wtedy zaczynam je dobierać. Ale uwielbiam pistację, wiśnię, rokitnik, zieloną miętę, ostatnio też mocniejsze zapachy takie jak cedr, drzewo sandałowe, imbir, drzewo herbaciane.

 

Czym kręcę najlepiej

Nie mam ulubionej techniki :) Każdą można się pobawić, ręcznik to klasyka więc zawsze będzie preferowany, zwłaszcza, że tyle można z nim zrobić, do delikatniejszych technik duży wachlarz, do szybszych muleta. Zależy co gdzie pasuje ;)

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Muzyka ma mi się podobać i muszę ją czuć. Więc od muzyki klasycznej (alternatywnej :) ) po rockową reggae, jazz do światowej :) Nie ma jednoznacznych odpowiedzi.

 

Cele na przyszłość

To co będzie mi dane

 

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłam w saunie

Wiłam gniazdo na seansie Feniks, i tańczyłam jak nie wiedziałam co zrobić dalej :)

   

Seans z którego jestem najbardziej dumna

Jestem dumna z każdego który podobał się publiczności natomiast najlepiej czułam się w Pozytywce

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin: Poznałem Izę na Mistrzostwach Polski Saunamistrzów w 2013 roku w Termach Rzymskich, była pierwszą polską Saunamistrzynią, która osiągnęła tak wysokie wyróżnienie w środowisku. Może też dlatego jej seans z Mistrzostw w Czeladzi pt. "Czarna Perła" przypadł mi najbardziej do gustu, mimo że nie widziałem zbyt wielu jej seansów, dodatkowo akompaniament Łukasza Dłużniewskiego na bongosie i wiele technik jakie wtedy zaprezentowała, na pierwszej takiego rodzaju i tej rangi imprezie w Polsce, otwierając drogę dla przyszłych Saunamistrzyń, na zawsze zasłużyła na miejsce pośród grona najlepszych polskich Saunamistrzów.

Odi: Powinienem napisać Izabela Żołądź Mistrzyni Polski Saunamistrzów Aufgus WM 2014 i wszystko jasne J. Ale było by to nie fair wobec tych którzy na seansach Izy jeszcze nie byli. Muszę więc wspomnieć o nienagannej technice i świetnych pomysłach na seanse. Nie dziwię się, że ulubionym seansem Izy jest „Pozytywka”, bo ja również uważam go z znakomity i kompletny. Iza tworzy w saunie niepowtarzalną atmosferę, są to zazwyczaj gorące naparzania z interesującą fabułą. Iza ciekawie dobiera też muzykę do seansów, to kompletnie nie mój gust, a jednak na jej seansach, jest ok. Nie mogę się już doczekać na kolejne nowości w wykonaniu naszej Mistrzyni. 

Krzysiek: W środowisku saunowym Iza zdobyła już tak wysokie uznanie, że gdziekolwiek się wybierze ze swoimi seansami to zgromadzeni goście oczekują jej pokazu z nieukrywaną niecierpliwością. Jasnym jest, że jak zdobywa się tytuł Mistrzowski to do czegoś to zobowiązuje, seanse muszą być na najwyższym poziomie. Wszystkie seanse, na których byłem takie właśnie były. Nic więc dziwnego, że Iza zdobyła Mistrzostwo dwa razy z rzędu. Moim ulubionym seansem jest seans wykonany wraz z koleżankami pod nazwą "Dream Girls". Był to seans, w który zostało włożone wiele pracy, przygotowanie oprawy muzycznej, strojów, sposób poruszanie się po saunie, ich mimika i gesty. Wszystko to tworzyło jedną spójną całość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iza kręci ręcznikiem w:

- Fitness Academy Sky Tower Wrocław

Największe osiągnięcia:

- 1 miejsce indywidualnie na 

  Mistrzostwach Polski Saunamistrzów 2013 

  (Termy Rzymskie 15.09.2013)

- 5 miejsce na

  Sauna World Cup 2013  

  (27.10.2013)

- 1 miejsce indywidualnie i grupowo (z Patrycją Łapetą

  i Natalią Zawadzką na

  Kwalifikacjach Aufguss WM 2014

  (Termy Rzymskie 22.06.2014)

- 4 miejsce na

  Mistrzostwach Świata Aufguss WM 2014 w Busslo

- 2 miejsce indywidualnie w pierwszym turnieju

  Pucharu Polski Saunamistrzów w Białce

- 1 miejsce indywidualnie w

 Sauna Cup 2015  w Termach Krakowskich

- 2 miejsce indywidualnie w

 Sauna Cup 2015  w Termach Rzymskich

 - 1 miejsce drużynowo z Łukaszem Dłużniewskim na 

 

  Sauna Cup 2016 w Termach Maltańskich

- 1 miejsce drużynowo z Łukaszem Dłużniewskim w 

 

 

  Finale Sauna Cup 2016 w Satamie

 - 1 miejsce indywidualnie na 

  Mistrzostwach Polski Saunamistrzów 2016 

 - 1 miejsce drużynowo z Łukaszem Dłużniewskim na 

 

  Mistrzostwach Polski Saunamistrzów 2016