Macham już ręcznikiem od...

Rytuały przeprowadzam od dwóch lat

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Te najbliższe natury - miód,brzoza, lipa, dąb, zapach palonego drzewa w kilku odmianach, wszystkie te, które przenoszą nas do tradycyjnej fińskiej/rosyjskiej sauny, zdrowie to podstawa!

 

Czym kręcę najlepiej

Bez wyróżnień, ważne żeby było skutecznie, no i oczywiście rozprowadzanie wilgoci i powietrza za pomocą wantów

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Nie mam ulubione muzyki

 

Cele na przyszłość

Zawsze jedno i to samo - po każdym seansie zadowolenie ludzi wychodzących z sauny. Ze względu na specyfikę moich rytuałów, nie mam co liczyć na jakiekolwiek wyróżnienie podczas zawodów saunamistrzowskich - więc trudno o ustawianie nawet minimalnych celów, moimi sędziami są saunowicze, a tak naprawdę jak najdłużej utrzymać dobre zdrowie żeby móc siebie i innych bawić  sauną

   

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

Sporo tego było - ale na pewno polanie kilkudziesięciu ludzi mlekiem podczas MP za co zostałem prawie że zdyskwalifikowany :)

 

Seans z którego jestem najbardziej dumny

Sprzątacz/Piekielny fotograf - kto co woli, choć to nie ostatnie słowo.....

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin: Nasz nieoceniony i niedoceniany przez wielu Mistrz. Jego domeną jest natura, na każdym jego seansie nie może zabraknąć witek, oraz zdrowego poczęstunku. Zaskakuje swymi seansami, co prowadzi czasem do braku zrozumienia, głównie ze strony sędziów, jednak pozostaje niezłomnie przy swoich zasadach i robi wszystko aby saunowicze wyszli z sauny zadowoleni. Jeśli dodamy do tego wyśmienite zdjęcia, jakie wykonuje podczas imprez saunowych, otrzymamy zarys tego wspaniałego człowieka. Rób dalej Rysiu to co robisz, bo robisz to świetnie i za to Ciebie cenimy.

Odi: Rysiek, wielki człowiek i świetny Saunamistrz. Jedyny tak zgrabnie łączący tradycje z nowoczesnością. Niestety czasami wyprzedza swoje czasy i często sędziowie nie wiedząc co zrobić karzą go za jego innowacje. Wielbiciel naturalności w każdej postaci. Do tego świetny technik i  świetna wydolność. Ponad wszystko świetny fotograf. Jego zdjęcia stanowią dla wszystkich najlepszą pamiątkę z imprez saunowych. Czekam tylko na moment, w którym Rysio sam sfotografuje siebie w saunie :) Gdybyśmy na każdej imprezie saunowej wybierali Saunamistrza publiczności, to Rysio z pewnością zgarniał by większość tytułów. Tak trzymaj i rób swoje Przyjacielu!  

Krzysiek: Seanse Ryśka są jedynymi tego typu w Polsce. Mieszanka zapachów bliskich naturze oraz powiewu świeżości jaki daje seans z witkami powodują, że jest on naprawdę wyjątkowy. Ich specyfika wytwarza ten niepowtarzalny klimat ruskiej bani. Nie ma nic lepszego od seansu, w którym Saunamistrz przy pomocy brzozowych witków okłada zgromadzonych gości po gołej skórze. Zapach jaki się wtedy wydziela, sposób w jaki reaguje skóra, atmosfera zadowolenia malująca się na twarzach, wszytko to bardzo uszczęśliwia sauna maniaków takich jak my. Mam tylko nadzieję, że Rysiu nie zrezygnuje z drogi, którą obrał. Na każdej imprezie saunowej, jego seanse są miłą odskocznią od wszystkich pozostałych, Rysiu robi to inaczej, i robi to bardzo dobrze. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rysiu kręci ręcznikiem w:

 - Hotelu Kotarz 

 

 

Największe osiągnięcia:

 - 1 miejsce indywidualnie na

turnieju Silesian Towel Fight 2013

 - 2 miejsce  indywidualnie na 

Turniej Sauna-mistrzów

   (Aquapark Wrocław) 5.04.2014

 - 4 miejsce  indywidualnie na 

Silesian Towel Fight 3