Macham już ręcznikiem od...

Rytuały saunowe przeprowadzam już od ponad 4 lat, a do świata saunowego trafiłem totalnie przez przypadek.

 

Ulubione zapachy podczas seansu

Ktokolwiek kto mnie zna, a będzie to czytał poprawił by mnie gdybym napisał cokolwiek innego niż mentol;) Delikatny chłód na ciele przy temperaturze grubo na plusie i mentolowe inhalacje to jest to. A dodatkowo tutti- frutti czarna porzeczka truskawka, gruszka- polecam owoce:)

 

Czym kręcę najlepiej

Co do ulubionej techniki wachlowania, to nie mam takiej, bo tak naprawdę dopiero one wszystkie w połączeniu w jeden cały spójny Rytuał dają... Super efekt, zapraszam do mnie na Seansik.

 

Jeśli muzyka w saunie to tylko...

Lubie utwory spokojne, relaksacyjne, takie do chilloutu, ale w energicznym tzw. Dupstep, czy innych szybkich rodzajach muzyki, też czuję się jak ryba w wodzie

 

Cele na przyszłość

Cele mam proste, robić dalej to, co lubię, robić to tak jak lubię, i wywoływać satysfakcję i zadowolenie gości, reszta przyjdzie sama:)

 

Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłem w saunie

Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, w saunie podczas rytuału robiłem wiele rożnych rzeczy...Ale najmilej wspominam mój Rytulał na Mistrzostwach Polski Saunamistrzów w 2013 gdzie ludzie będący na moim seansie zostali poczęstowani "koncertem na żywo" Lindsey Stirling, utwór Crystallize wspaniały Dupstep w wykonaniu mojej naprawdę uzdolnionej koleżanki.

   

Seans z którego jestem najbardziej dumny

hmmm... Nie mam na prawdę pojęcia, pod prawie wszystkimi... Mogę się śmiało podpisać

 

Okiem poprawnesaunowanie.pl

Marcin:  Nasz Król Mentolu :) Sebastian, jeden z najbardziej doświadczonych Saunamistrzów. Zaczynał w Termach Rzymskich i od tamtej pory gościł na wielu polskich i zagranicznych turniejach. Sebastian ma to bez czego nie istnieje prawdziwy Saunamistrz-showman, ma słuch i potrafi się poruszać w saunie. Jak pewnie wszyscy wiedzą Sebastian uwielbia używać kryształków mentolu na swoich seansach, lecz mimo tego chyba nikt nie wychodzi z jego seansów niedogrzany.

Odi: Sebastian Dziurski jeden z pierwszych Saunamistrzów jakich poznałem, zdecydowanie mistrz freestyle. Mam wrażenie, że najlepiej się czuje, kiedy musi sobie radzić z nieprzewidzianymi warunkami. Jego ulubiony zapach w saunie to mentol, idąc na jego seans wiem, że moje zatoki będą przeczyszczone. Potrafi dozować kryształki z wielkim wyczuciem. Sebastian w saunie porusza się niesamowicie płynie i miękko, to podoba się Panią :D Używa zróżnicowanych technik, głownie z ręcznikami. Mój ulubiony seans Sebastiana to "Mnich". 

Krzysiek:  Obiecuję, że nie napisze nic o mentolu, obiecuję, że nie napisze ... Poza tym, że Sebastian bardzo dobrze porusza się w saunie i ma doskonale opanowany ręcznik, to ja kojarzę go jeszcze z tym, że przygotowując się do seansów lubi poeksperymentować. Pamiętam, jak na zawodach we Wrocławiu zaskoczył wszystkich na widowni niesamowitym seansem z udziałem wielokolorowych świateł fluorescencyjnych. Dało to niesamowity efekt i myślę, że dzięki temu zdobył tam wysokie miejsce. Jego seanse cechują się profesjonalizmem i super techniką, dla tego, mam nadzieje, że w przyszłości będzie się pojawiał na większej ilości zawodów. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Sebastian kręcił ręcznikiem w:

- Termy Rzymskie Czeladź 

- Aquadrom Ruda Śląska 

- Fitnes Academy 3 Stawy Katowice 

- Lifeage Chorzów 

 

- Obecnie Fitnes Academy 3 Stawy Katowice 

oraz Termy Krakowskie  

Największe osiągnięcia:

- 4 miejsce na Saunafest 2013 w Czechach

- 3 miejsce w konkurencji "Mistrz Ręcznika"

   na Saunafest 2015 w Czechach

- 2 miejsce drużynowo z Łukaszem Stajno w

   Międzynarodowych Mistrzostwach Polski 2015

3 miejsce drużynowo z Łukaszem Stajno w

   Mistrzostwach Świata AWM 2015 w Sinsheim

- 2 miejsce drużynowo z Adamem Górką na

   Sauna Cup 2016 w Termach Krakowskich

- 3 miejsce drużynowo z Darią Dembińską w

   Mistrzostwach Polski 2016